sobota, 10 października 2015

PO MEDALE!! Marta i Kacper z największymi szansami!

Wypoczęci po dniu wolnym zawodnicy przystępują do walki o medale.
Do rozgrania pozostały już tylko dwie rundy w obu turniejach!

Gdzie szukamy szans na medale?
Na pewno wśród kobiet w klasyfikacji indywidualnej. Aktualnie na samodzielnym drugim miejscu jest Marta Bartel, która podejmie czarnymi turniejową jedynkę, Dinara Saduakassova (2402).

Marta Bartel (AZS Uniwersytet Warszawski)

Wygrana w rundzie ósmejpraktycznie gwarantuje Marcie medal! O złoto będzie ciężko, ponieważ prowadząca Rosjanka Daria Pustovoitova zagrała już z wszystkimi zawodniczkami rozstawionymi z numerami Top7. Jednak jak wiadomo rankingi nie grają!

Na trzecim miejscu, z połówką straty do Marty jest Klaudia Kulon. Nasza zeszłoroczna Akademicka Mistrzyni Świata, dostała bardzo dobre kojarzenie do runsy nr 8 i powinna sobie z rywalką szybko poradzić!
Klaudia Kulon (AZS Uniwersytet Ekonomiczny Poznań) i Marta Bartel

O tym, czy na szyji tej równie uzdolnionej co wesołej zawodniczki zawiśnie medal zadecyduje prawdopodobnie ostatnia, 9 runda!

W klasyfikacji drużynowej spore szanse na podium mają zarówno Uniwersytet Warszawski jak i Uniwersytet Ekonomiczny z Poznania!

U mężczyzn sytuacja jest znacznie prostsza dla naszych zawodników. Nie muszą kalkulować, tylko wygrywać!

Największe szanse na bardzo dobry wynik ma Kacper Polok 5/7, który aktualnie zajmuje dzielone 3 miejsce!
Kacper Polok (AZS UE Katowice)


Tuż za nim Piotr Brodowski oraz Kamil Dragun (obaj UE Poznań 4,5/7) i czwórka zawodników z rezultatem 4/7, Michał Mazurkiewicz (UE Poznań), Piotr Piesik (UE Katowice), Arkadiusz Leniart i Marcel Kanarek (obaj Uniwersytet Warszawski).

W klasyfikacji drużynowej, szanse na medal mają: Uniwersytet Ekonomiczny Katowice, Uniwersytet Warszawski oraz Uniwersytet Ekonomiczny z Poznania!

TRANSMISJA NA ŻYWO OD GODZINY 10.30


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz